Puder do włosów – jestem na tak!

Kobieta z falowanymi włosami stylizowanymi pudrem dodającym objętości

Po puder do włosów sięgamy wtedy, gdy włosom brak objętości i plastyczności. Doskonale radzi sobie z kilkoma problemami jednocześnie: dodaje objętości włosom delikatnym i cienkim, ułatwia układanie i odświeża włosy. Radzimy jak używać pudru do włosów, by w pełni wykorzystać jego możliwości stylizacyjne oraz tworzyć pełne objętości, plastyczne i atrakcyjne fryzury.

Puder do włosów to świetny sposób na trudne do układania i delikatne włosy, loki i warkocze. Dodatkową jego zaletą jest fakt, że dodaje włosom świeżości przed kolejnym myciem włosów. Wyjątkowo lekki i delikatny puder nadaje się do każdego rodzaju włosów, niezależnie od ich długości i typu.

Puder do włosów i jego tajemnice

Objętość włosów: Puder do włosów ma przede wszystkim za zadanie dodawać objętości i sprężystości cienkim i pozbawionym życia włosom. Puder pozwala nadać włosom objętość bez konieczności tapirowania ich i suszenia. To jeden z najszybszych sposobów na stworzenie pełnej objętości fryzury.

Struktura i kształt: Puder dodający objętości pozwala nadać fryzurze ostateczny kształt. Zarówno bob jak i upięcie zyskają dzięki niemu objętość i staną się bardziej plastyczne.

Trwałość: Fryzury lepiej i dłużej utrzymują swój kształt dzięki magicznej mocy pudru unoszącego włosy. Ułatwi mocowanie ozdób i spinek na kosmykach.

Plastyczność: Plastyczność włosów określa stopień łatwości, z jaką można tworzyć wymarzoną fryzurę. Dzięki pudrowi do włosów, dużo łatwiej tworzy się uczesania. Przyda się to zwłaszcza przy skręcaniu pasm i splataniu kosmyków.

Świeżość: Puder unoszący włosy chłonie nadmiar sebum, przez co kamufluje efekt przetłuszczania się włosów. Wyglądają one dzięki temu bardziej świeżo.

Matowe wykończenie: Dla tworzenia bardziej codziennego, matowego wyglądu fryzury możesz z powodzeniem użyć pudru do włosów. To świetna pomoc przy tworzeniu zmierzwionych męskich i kobiecych fryzur.

Jak używać pudru do włosów

Puder dodający objętości nakłada się w te miejsca, gdzie chcemy uzyskać większą objętość – zarówno u nasady jak i na końce. Niewielką ilość pudru wystarczy nałożyć na wybraną partię włosów i palcami rozprowadzić po powierzchni kosmyków. Możesz też rozprowadzić puder na dłoniach lub rozetrzeć w palcach i nałożyć na wybrane partie włosów. Pudru do włosów nie musisz wyczesywać. Nie pozostawia żadnych widocznych resztek. Usuniesz go w trakcie kolejnego mycia szamponem.

Puder dodający objętości: zawsze gotowy do akcji

Puder unoszący włosy to szybki produkt do stylizacji. Natychmiastowa pomoc stylizacyjna oznacza, że pudru możesz używać na suchych włosach w dowolnym momencie – w domu, pracy czy w podróży. Bez problemu odświeży każdą fryzurę. Niezawodny puder zmieści się w każdej torebce czy samochodowej skrytce.

Powiązane artykuły
 • Jak obciąć włosy i dlaczego warto? 9 mocnych argumentów

  Fryzury z krótkich włosów

  Jak obciąć włosy i dlaczego warto? 9 mocnych argumentów
  ...
 • Grzywka według Heidi Klum

  Grzywka

  Grzywka według Heidi Klum
  ...
 • Jak dobrać fryzurę do kształtu twarzy?

  Fryzury dla okrągłej twarzy

  Jak dobrać fryzurę do kształtu twarzy?
  ...
 • Fryzury dla okrągłej twarzy – jak się czesać?

  Fryzury dla okrągłej twarzy

  Fryzury dla okrągłej twarzy – jak się czesać?
  ...
 • Jak zrobić loki – proste metody kręcenia włosów

  Jak kręcić włosy

  Jak zrobić loki – proste metody kręcenia włosów
  ...
 • Jakie efekty przyniesie dobry nabłyszczacz do włosów?

  Lakier do włosów

  Jakie efekty przyniesie dobry nabłyszczacz do włosów?
  ...
 • Jak stosować lakier do włosów?

  Lakier do włosów

  Jak stosować lakier do włosów?
  ...
 • Space buns – czym są i jak je wykonać? Sprawdź!

  Koki

  Space buns – czym są i jak je wykonać? Sprawdź!
  ...
 • Stylizujemy kok

  Koki

  Stylizujemy kok
  ...
 • Długoterminowy sukces – kok i długie włosy

  Koki

  Długoterminowy sukces – kok i długie włosy
  ...
 • Dziewczęca fryzura Chloe Grace Moretz

  Koki

  Dziewczęca fryzura Chloe Grace Moretz
  ...
 • Fryzura miesiąca: Kirstin Bell

  Warkocz

  Fryzura miesiąca: Kirstin Bell
  ...