Kobieta z bardzo jasnymi włosami
Pielęgnacja | Ochrona włosów

Krem BB do włosów: na to czekałaś

Piekne włosy bez wysiłku? Nic prostszego! Doskonałość tego produktu polega na bardzo łatwej aplikacji i jednoczesnym działaniu na skórę głowy oraz włosów. Dowiedz się, jak działa Balsam upiększający i wypróbuj go sama.

Praca, korki, zobowiązania, życie w ciągłym niedoczasie. Znasz to?…Wszyscy dobrze wiemy, co znaczy nie mieć czasu. Ale czy możemy sobie pozwolić na spadek formy? Jednak nawet będąc pod presją, nie chcemy, by uroda na tym ucierpiała. Dlatego warto pomyśleć nad kompleksowymi rozwiązaniami, które ułatwią nam osiągnięcie idealnego efektu. Nadchodzi nowa era produktów wielofunkcyjnych. W jednym opakowaniu  znajduje się szereg różnych benefitów. Taki jest właśnie krem BB. Teraz z dobrodziejstw tego wielofunkcyjnego kosmetyku korzystać może nie tylko skóra, ale i włosy. Wyjaśniamy, jak działa krem BB do włosów.

Co oznacza BB?

Skrót BB pochodzi od „Blemish Balm”  i ma działanie pielęgnacyjne, wzmacniające i odprężające. Chroni również przed promieniami UV, co sprawia, że jest produktem na dzień. Zawiera jednocześnie fluid przeciw starzeniu skóry, bloker i podkład. Pierwowzór wśród pielęgnacyjnych kremów BB do włosów. To będzie kosmetyczny HIT tego lata!

Jaką zmianę wywołuje krem BB?

Krem zapewnia kombinację intensywnej pielęgnacji i ochrony, uodparnia, zapobiega puszeniu się, zwiększa objętość, połysk, miękkość, ochronę przed rozdwajaniem się na końcach, a wszystko dzięki jednemu opakowaniu. Na efekty nie trzeba długo czekać.  Satynowo gładkie włosy, naturalna objętość i łatwość rozczesywania, możesz uzyskać już po pierwszej aplikacji kosmetyku.

Jaki jest sekret działania kremu BB do włosów?

Jedno opakowanie zawiera bogactwo składników takich jak: olej roślinny, który pomaga sprostać codziennym wyzwaniom pielęgnacyjnym  i odzyskać miękkość i połysk włosów. Lekka formuła z płynnymi składnikami pozwala utrzymać optymalne nawilżenie włosów, zapobiega ich puszeniu się i zapewnia satynową miękkość. Unikalna struktura kosmetyku  sprawia, że w przeciwieństwie do kremów BB do skóry, nie zawiera pigmentów więc nie zmienia ich koloru włosów.

Jak stosować krem BB na włosach?

Krem BB aplikuje się tak jak odżywkę bez spłukiwania. Umyte włosy wystarczy osuszyć ręcznikiem, nałożyć na nie niewielką ilość kremu BB i pozostawić na włosach. Specjalna kompozycja składników, umożliwia stosowanie go codziennie. Dzięki temu będziesz mieć więcej czasu na emanowanie swoim wewnętrznym pięknem.

Odkryj: