Kobieta z ciemnymi rozpuszczonymi włosami i okularami przeciwsłonecznymi
Stylizacja | Fryzury festiwalowe

Nonszalancja we włosach – fryzury na festiwal

Jak co roku sezon festiwalowy otwiera Coachella Valley Music and Arts Festival. Jeżeli szukasz uzasadnienia dla noszenia bandamki, nie znajdziesz lepszego niż festiwal. Obowiązuje tylko jedna zasada: fryzura festiwalowa musi być prosta, a poza tym włosy zachowują pełną autonomię - mogą być kręcone, upięte, plecione lub gładkie. Kolorowe sceny idealnie pasują do kolorowych akcesoriów. Zapraszamy do festiwalowej zabawy!

Czy można lepiej przywitać wiosnę niż kolorowym strojem i swobodną fryzurą? Kto chciałby spędzać długie godziny przed lustrem, tworząc skomplikowane upięcia zamiast cieszyć się atmosferą festiwalu? Czas na beztroską zabawę. Swobodne i proste uczesanie to nie tylko najprostsza, ale też najbardziej praktyczna stylizacja. Fryzura na festiwal powinna układać się jednym ruchem ręki. Dodatki będą świetnym pomysłem na podkreślenie fryzury, jej koloru, a także pewną deklaracją. Uczesanie nie musi być wyrafinowane, by być piękne!

Fryzury na festiwal

Festiwale nie są najlepszą okazją do tworzenia skomplikowanych upięć i precyzyjnych splotów. Fryzura powinna być łatwa, swobodna i zabawna. W końcu wtedy liczą się przede wszystkim dobra zabawa i emocje. Zamiast o finezyjne upięcie, lepiej więc zadbać o odpowiednią ochronę włosów przed słońcem.

Mamy nadzieję, że wybrane przez nas propozycje fryzur na festiwal przypadną Ci do gustu. Na filmie nasz ekspert Armin Morbach pokazuje, jak stylizować zmierzwioną fryzurę.

Film: Jak stylizować zmierzwione fryzury

Fotogaleria: Nonszalanckie fryzury na festiwal