Modelka z włosami natapirowanymi z tyłu
Stylizacja | Fryzury letnie

Stylowy luz w leniwe upały

Skręcone warkocze, sploty, końskie ogony, sporadycznie - niewykończone koki – takie właśnie są tegoroczne letnie fryzury. Światowi projektanci mody ścigają się w tym roku o najluźniejszą i najbardziej codzienną fryzurę. Prezentujemy pięć najbardziej nonszalanckich letnich stylizacji włosów i uzupełniamy je o proste instrukcje wcielenia ich w życie.

Rozluźnij się i ciesz się latem! W nowych fryzurach chodzi o prostotę i wygodę. Perfekcja to relikt przeszłości, dzisiaj prym wiedzie nonszalancja! A bardziej dosadnie: rytm nadaje niewykończona stylizacja. Projektanci definiują, gdy to, co niewykończone staje się efektem końcowym. Modele i modelki noszą luźne koki, swobodnie zaplatają włosy i upinają zwykłe warkocze, podkreślając styl letniej mody.
 
Ponownie, kucyk staje się nie tylko ulubioną stylizacją, ale także podstawą kolejnych. Co nam się najbardziej podoba w tych stylizacjach fryzur, które wprost kipią latem? Są stylowe i proste do odtworzenia, perfekcyjnie nieperfekcyjne. Twoje włosy odmawiają posłuszeństwa? Nieważne, fryzura wygląda idealnie właśnie taka, jaka jest.

Luz według projektantów