Jude Law z krótką fryzurą i wysokim czołem
Stylizacja | Fryzury męskie

Wysokie czoło u mężczyzn: fryzjerskie rozwiązania

Mężczyźni często muszą stawić czoła takim problemom jak wypadanie czy przerzedzanie się włosów i powiększające się zakola. Odpowiednio dobrana fryzura pozwoli ukryć nadmiernie wysokie czoło. W naszej fotogalerii możecie sprawdzić, jak z tym problemem radzą sobie gwiazdy.

O przerzedzaniu włosów i łysieniu decydują czynniki genetyczne. Wczesna utrata włosów u mężczyzn jest częstą przypadłością. Na szczęście są sposoby na radzenie sobie z nią. Sprawdź nasze propozycje fryzur pozwalających na ukrycie drobnych wad owłosienia.

Mężczyźni o wysokich czołach – krótkie cięcie

null

Aktorzy Jason Statham i Jude Law pokazują jak seksownie mogą wyglądać mężczyźni mimo utraty włosów.

Poza regularnym stosowaniem szamponów powstrzymujących utratę włosów, prostym sposobem na ich przerzedzanie oraz powiększanie czoła jest obcięcie włosów. Jason Statham pokazują jak dobrze mogą wyglądać mężczyźni z delikatnymi włosami i fryzurą jeżyk. Ten styl lubi również Jude Law. Żaden z nich nie wygląda na zatroskanego częściową utratą włosów.

Perfekcyjne cięcia dla mężczyzn z wysokim czołem

Perfekcyjne fryzury dla mężczyzn z wysokim czołem

Fryzury Justina Theroux i zdobywcy Oskara Daniela Day-Lewisa ukrywają powiększające się czoła odwracającymi uwagę elementami fryzury.

Włos męskie średniej długości można ułożyć tak, że powiększająca się linia czoła stanie się mniej wyraźna. Kilka modyfikacji stylu uczesania może uczynić wysokie czoło istotnym atutem fryzury. Justin Theroux wyciągnął pasma grzywki na czoło i utrwalił żelem. Do zdefiniowania ich można też wykorzystać wosk. Zdobywca Oskara Daniel Day-Lewis sprytnie zakrywa linię czoła układając włosy w górę.

Alternatywne opcje dla mężczyzn z wysokim czołem

Interesujące długie fryzury dla mężczyzn z wysokim czołem

Muzyk Gavin Rossdale i aktor Stephen Dorff noszą dłuższe włosy, odwracając uwagę od wysokiego czoła.

Nie wszyscy mężczyźni chcą rozstać się ze swoimi długimi włosami. Nie ma też takiej konieczności, jeżeli utrata włosów nie jest zbyt wyraźna. Gavin Rossdale po prostu zebrał długie włosy nisko przy szyi w koński ogon. W ten sposób cała uwaga koncentruje się na jego twarzy. Jeżeli nie jest to Twój styl, możesz zainspirować się zmierzwioną fryzurą Stephena Dorffa. Dla stworzenia pełnej objętości fryzury użyj pudru zwiększającego objętość włosów.