Mężczyzna z kręconymi włosami
Stylizacja | Fryzury męskie z kreconych włosów

Atrakcyjne fryzury męskie z kręconych włosów

Niewątpliwą zaletą włosów kręconych jest ich pełen objętości wygląd. Z naszymi wskazówkami podkreślisz największe atuty swojej fryzury, narzucając dzikiej naturze niepokornych włosów niezbędny rygor.

Na przestrzeni lat loki na przemian są w modzie i z niej wychodzą. Dzisiaj stylowe loki ponownie są na topie i  pozwalają wyróżnić się z tłumu. Jeżeli mężczyźni obdarzeni kręconymi włosami nie mają zamiaru iść na żywioł, muszą znaleźć najlepiej pasującą do ich stylu i najatrakcyjniejszą formę układania loków.

 

Proste sposoby na kręcone włosy u mężczyzn

Przy odrobinie wprawy stylizacja loków okaże się łatwa i szybka. Do stworzenia atrakcyjnych fryzur męskich z kręconych włosów wystarczy kilka produktów stylizacyjnych, a w wielu przypadkach palce i odrobina wosku lub żelu do włosów, który utrwali fryzurę. Inne modne uczesania wymagają więcej pracy nad stylizacją. Wywodząca się ze USA moda na falę typu „preppy” powstała na uniwersytetach wschodniego wybrzeża. Ta fryzura wygląda dobrze, gdy nie jest zbyt „studencka” i kwadratowa. Cięcie do jej stylizacji wymaga cieniowania włosów i prostych konturów. To uczesania pasuje mężczyznom mającym kręcone włosy (jak Penn Badgley, którego zdjęcie znajduje się w naszej fotogalerii).

W naszej fotogalerii prezentujemy przykłady stylizacji i fryzur dla mężczyzn z kręconymi włosami.

Fotogaleria: Fryzury męskie z kręconych włosów