Kobieta uczesana w koka z blond włosów
Stylizacja | Trendy w stylizacji dla kobiet

Trendy fryzjerskie Jesień/Zima 2011

Przedstawiamy najświeższe i najlepsze fryzury na nadchodzący sezon Jesień/Zima 2011. Dzięki naszym wskazówkom, będziesz mogła nosić modną, trendsetterską fryzurę.

Lato, choć bardzo tego żałujemy, niestety nie będzie trwało wiecznie. Dlatego najwyższy czas przygotować się na zmianę pory roku i pomyśleć o nowej fryzurze. Oczywiście, nie pozostawimy Cię samej sobie. Z pewnością znajdziesz choć jedną propozycję, która przypadnie Ci do gustu.

Fryzury na sezon Jesień/Zima 2011

Koki i końskie ogony w nadchodzącym sezonie przypomną o sobie. Na światowych wybiegach modelki udowadniają, jak bardzo różnorodne mogą być te klasyczne fryzury. U Marka Jacobsa bob upięty jest w koński ogon na czubku głowy. Z kolei w propozycji Very Wang, upięty jest nisko, tuż przy szyi i zamierzenie otoczony pętlą włosów. Donna Karan prezentuje koki w rozmiarze XXL, a Yves Saint Laurent ściąga włosy gładko do tyłu w szlachetny kok. Nie zawiodą się także zwolenniczki swobodnie opadających włosów. W nadchodzącym sezonie czekają na nie wyjątkowe propozycje stylizacji.

Poza tym, nowe modne upięcia najlepiej sprawdzają się przy gorącym, letnim słońcu. Z pewnością docenisz przyjemny chłód na szyi w ostatnich ciepłych dniach tego lata.

Przyszłoroczne trendy fryzjerskie

Śledziąc letnie trendy fryzjerskie na 2012 rok

Wybiegając daleko naprzód, śledzimy letnie trendy fryzjerskie na 2012 rok. Kostas Murkudis wychwala gładkie włosy.

Stale tropimy nadchodzące trendy. Bez wątpienia gładki styl fryzur zaprezentowany przez Yves Saint Laurenta i Marca Jacobsa, przetrwa także gorące lato 2012. Na backstagu podpatrzyliśmy propozycje Kostatsa Murkudisa z gładkimi, długimi włosami, przedzielonymi na środku głowy. To prosty, ale bardzo ekspresyjny look.

Poniżej prezentujemy propozycje fryzur, które wprowadzą Cię w klimat trendów na najbliższy sezon. Nie możesz ich pominąć!

Klasyczna nonszalancja - Fryzury na sezon Jesień/Zima 2011