Sandra Bullock z włosami upiętymi z tyłu i przedziałkiem z boku głowy
Stylizacja | Trendy w stylizacji dla kobiet

Złote Globy 2014: piękne fryzury gwiazd

Wyobraź sobie, że jesteś jednym z gości na uroczystości rozdania Złotych Globów w hotelu Hilton w Beverly Hills w Los Angeles. Dla międzynarodowej branży filmowej i telewizyjnej, to właśnie ta uroczystość ustanawia standardy dla pozostałych. Na tegorocznej, 71. uroczystości, z pewnością nie zabrakło prawdziwych gwiazd. To właśnie rozdanie Złotych Globów jest świetną okazją, by sprawdzić jakie fryzury są modne.

Na uroczystości rozdania Złotych Globów pojawiają się najbardziej rozpoznawalne i znane gwiazdy branży rozrywkowej. Dla nich jest to nie tylko zaszczyt, ale także szansa by pokazać się z najlepszej strony przed szeroką publicznością. Przypatrując się tegorocznym fryzurom, zauważyliśmy niezwykłą popularność precyzyjnych przedziałków, wykonanych z boku głowy. Wiele kobiecych głów zdobiły także grzywki - często długie i zaczesane w poprzek czoła (jak u Sandry Bullock i Julianny Margulies). W innej wersji grzywki swobodnie opadały na twarz (Reese Witherspoon i Constance Zimmer). Wśród popularnych uczesań znalazł się też bob. Wśród stylizacji pojawiły się długie proste boby, falujące podczepiane i okrągłe z grzywką. Hayden Panettiere, podobnie jak wiele innych gwiazd, wybrała precyzyjnie stylizowany bob o dużej objętości. Tapirowane włosy nad czołem zaczesano do tyłu.

W naszej fotogalerii prezentujemy piękne fryzury podpatrzone na głowach gwiazd w trakcie uroczystości rozdania Złotych Globów 2014.

Fotogaleria: Piękne fryzury – Złote Globy 2014