Julianne Hough z zaplecionym upięciem
Stylizacja | Zaplecione włosy

Inspiracje: Julianne Hough

Poznaliśmy już talent aktorski, piosenkarski i taneczny Julianne Hough. Nas zaintrygowały nie tylko liczne umiejętności tej amerykańskiej artystki, ale także jej fryzura. Na co dzień Julianne Hough lubi swobodę we włosach, ale na wyjątkowe okazje przygotowuje stylizacje z dużą dbałością o szczegóły. Krok po kroku pokażemy, jak odtworzyć jedną z ciekawszych stylizacji Juliane Hough.

Julianne Hough rozpoczęła swoją artystyczną karierę już w wieku 10 lat. Pierwszy krok w drodze na szczyt miał miejsce w 2001 roku, gdy otrzymała niewielką rolę w  „Harrym Potterze”. Trampoliną do kariery był jej udział  w amerykańskim „Tańcu z gwiazdami” oraz nagranie debiutanckiej płyty.

Wyrafinowana fryzura, którą zaprezentowała na jednym z eventów wygląda okazale. Przekonamy Was, że nie jest ona trudna do wykonania.

Niezbędne narzędzia

Lekki wosk lub żel, pianka do włosów, spinki, wsuwki, lakier do włosów.

Wskazówki stylizacyjne

  1. Włosy z przodu głowy podziel na 3 pasma równej szerokości.
  2. Środkowe pasmo luźno zapleć i skręć, układając je na bok w kierunku tyłu głowy. Podwiń górne pasmo warkocza wokół kosmyka zaczesanego na bok. Kontynuuj aż do końca długości włosów. Zwiąż włosy na końcu gumką i upnij spinką lub grzebieniem.
  3. Boczne pasma wyciągnij do tyłu. Z pomocą wosku lub żelu możesz wygładzić włosy i uniknąć wymykania się pojedynczych włosów. Końce włosów po bokach upnij spinkami.
  4. Grzebieniem lub szczotką natapiruj środkowe pasmo włosów - zostanie ono upięte na samym końcu. Tymczasem upnij je klipsem, żeby nie przeszkadzało w stylizacji.
Skręcone upięcie Julianne Hough

Upięcie Julianne Hough tworzy kilka skręconych pasm.

Teraz możesz stylizować pozostałą partię włosów!

  1. Zacznij na szczycie głowy, wydzielając szerokie pasmo i zwiń je w mini kok. Pozostałe zawijaj w małe koki i upinaj spinkami. W miarę tworzenia kolejnych, włosy z tyłu głowy zaczną układać się w kształt gniazda.
  2. Wróć do natapirowanego wcześniej pasma. Ułóż je na bok, przykrywając wierzch koczków. Pomogą Ci w tym wsuwki i grzebienie.
  3. Z pomocą lakieru do włosów utrzymasz wszystkie elementy fryzury na swoim miejscu.