Beach waves
Stylizacja | Beach waves

Beach waves – włosy pofalowane w letnim stylu

Plażowe fale są seksowne, łatwe w stylizacji i może je nosić każdy, kto ma włosy sięgające co najmniej do ramion. Krok po kroku pokazujemy, jak można je z łatwością wykonać.

Plażowe fale wyglądają naturalnie, swobodnie i minimalistycznie. Ta fryzura powstaje samoistnie po wyjściu z wody w trakcie suszenia włosów na ogrzewanej słońcem plaży. Ale wcale nie musisz wskakiwać do oceanu, aby uzyskać podobny efekt. Co więcej, bez resztek soli i piasku na włosach będziesz czuć się swobodniej, zachowując jednocześnie niepowtarzalny look. Plażowe fale są idealne wtedy, gdy są dalekie od ideału - to właśnie czyni je wyjątkowymi. Wysiłki stylizacyjne należy ograniczyć zatem do absolutnego minimum. Zmierzwione morskie fale z włosów robią znacznie lepsze wrażenie niż te uporządkowane. Po prostu pozwól włosom swobodnie falować, tak jakbyś nadal była na plaży.

- duże fale jak stylizowane wiatrem. - zmierzwione włosy i łatwa stylizacja. - sprężystość loków.

Jak stylizować beach waves?

fale plażowe
© Stocksy

Fryzura w stylu beach waves w połaczeniu z opaską prezentuje się znakomicie

 1. Włosy osusz ręcznikiem i nanieś na nie piankę.
 2. Przedziel włosy na środku głowy i wysusz. Zrezygnuj ze szczotki i przeczesz włosy palcami. Jeżeli masz czas, to pozwól włosom swobodnie wyschnąć. 
 3. Na włosy nałóż produkt zapewniający termoochronę włosów, a następnie przedziel je na trzy sekcje zaczynając od czubka głowy, następnie na środku i przy szyi. Każdą z nich upnij na chwilę klipsem lub zwiąż gumką.
 4. Stylizuj morskie fale z włosów rozpoczynając od najniższej warstwy. Szeroką lokówką kreuj loki. Nawijając włosy, trzymaj lokówkę prostopadle, z daleka od twarzy. Nie dociskaj końcówki lokówki, tylko przytrzymaj włosy palcami.
 5. Odczekaj kilka sekund i dopiero wtedy zdejmij włosy z lokówki. Wyciągnij końcówki nadając lokom kształt plażowych fali.
 6. Stylizując jedno pasmo możesz dla wygody zebrać resztę włosów z boku spinkami lub wsuwkami do włosów.
 7. Po stylizacji pasm dolnej sekcji, przejdź do środkowej, nakręcając pasma w kierunku twarzy.
 8. Na samym końcu wystylizuj górną sekcję.
 9.  Potrząśnij głową i palcami ułóż fryzurę. Możesz poprawić niektóre fale, ale zapomnij o perfekcji! Beach waves to włosy pofalowane morską wodą i potargane wiatrem.
 10. Aplikując na środkową sekcję włosów przy ich nasadzie puder dodający objętości, nadasz fryzurze sprężystości.
 11. W palcach rozetrzyj trochę wosku i podkreśl pojedyncze pasma na końcach plażowych fal.
 12. Fryzurę utrwal lakierem.