Kate Peck z quiffem
Stylizacja | Fryzury na imprezę

Fryzury na imprezę - czas zaszaleć!

Wielkie imprezy rządzą się swoimi prawami – odpowiednie ubranie, dodatki i oczywiście fryzury muszą być dopasowane do okazji. Zapraszamy do obejrzenia pięknych stylizacji, które wybrały gwiazdy na wielkie wyjścia.

Szykuje się przyjęcie w mieście, firmowa impreza integracyjna czy wieczór panieński? Pomożemy Ci znaleźć fryzurę, która wyróżni Cię z tłumu. Pożegnaj dobrze wytrenowane uczesania i wypróbuj nową stylizację. Nosiłaś kiedyś zaczesaną gładko fryzurę? A może nakręcisz proste włosy i zaskoczysz wszystkich lokami? Warkocze, upięcia, częściowe upięcia z lub bez dodatków to świetny sposób na stworzenie wyrafinowanego stylu. Glamour!

Fryzury na imprezę o dużej objętości to z pewnością sposób na przyciągnięcie uwagi. Koki, quiffy, końskie ogony, fale czy zaczesane do tyłu włosy prezentują się szczególnie dobrze, gdy nabiorą objętości.

Jak ułożyć fryzurę na imprezę?

Zasada jest prosta: liczy się trwałość. W końcu impreza trwa całą noc! Stylizacja musi więc przetrwać nie tylko wiele godzin, ale i poradzić sobie z wszystkim sytuacjami, jakie przydarzyć się mogą. A oto nasze wskazówki jak osiągnąć cel i stworzyć fryzurę na imprezę, która po północy będzie prezentowała się równie dobrze, co na początku zabawy.

Zanim zaczniesz przygotuj: mocno utrwalającą piankę, spray do suszenia włosów, lotion zapobiegający puszeniu się włosów.

Przed wyjściem przetestuj nową fryzurę na imprezę. Poruszaj mocno głową, sprawdzając czy jest odpowiednia do tańca. W domu możesz jeszcze nadrobić kilka niedociągnięć.

Po wykonaniu stylizacji, dodaj fryzurze blasku, spryskując ją sprayem nabłyszczającym.

Ponieważ pogoda zawsze może sprawić psikusa, jako ekwipunek ratunkowy, weź ze sobą ulubiony lakier do włosów.

W naszej fotogalerii prezentujemy gwiazdy z fryzurami na imprezę.

Fotogaleria: Gwiazdy i ich fryzury na imprezę

Rekomendowane produkty