Usmiechająca się kobieta w białej sukience i z krótkimi blond włosami
Stylizacja | Fryzury ślubne

Fryzury ślubne z krótkich włosów: – 100% kobiecości

Przygotowania do ślubu to zawsze okres wielkiej ekscytacji, ale i stresu, także związanego z idealnym wyglądem. Dopracowana do perfekcji i spójna stylizacja jest dla wielu kobiet prawie tak samo ważna, jak sama przysięga składana ukochanemu. Dlatego tak dużo przyszłych panien młodych decyduje się zapuszczać włosy, by w dniu ślubu z dumą prezentować piękne upięcie ślubne bądź romantyczny, luźny warkocz. Ktokolwiek powiedział, że tylko w takiej fryzurze będziesz wyglądać romantycznie, kobieco i wyjątkowo, grubo się mylił!

Coraz więcej zwolenniczek krótkich fryzur damskich nie rezygnuje z wygody i komponuje ślubną stylizację wokół swoich mocno skróconych pukli. Fryzury ślubne z krótkich włosów pięknie podkreślają długą, smukłą szyję, biżuterię i suknię, często nawet lepiej niż ich długie odpowiedniki. Są też niezwykle praktyczne ze względu na swą trwałość – nie zmieniają swojej formy nawet po wielu godzinach spędzonych na parkiecie. I – co najważniejsze – krótkie fryzury ślubne stanowią doskonałe tło dla wszelkich bardziej lub mniej konwencjonalnych ozdób włosów: spinek z perłami, fascynatorów, opasek, welonów, kwiatów czy piór.

Krótkie włosy a fryzura ślub – o tym pamiętaj!

By twoje włosy w tym szczególnym dniu wyglądały idealnie, warto o nie odpowiednio zadbać. Pofarbuj je najpóźniej tydzień przed weselem, pamiętaj także o wykonaniu fryzury próbnej, by uniknąć rozczarowania. Dobrze zastanów się, zanim drastycznie skrócisz włosy bezpośrednio przed ślubem – postaw na pewną, przetestowaną długość, w której czujesz się swobodnie. I najważniejsze – po prostu bądź sobą!

 

Wciąż nie masz pomysłu na uczesanie? Oto przegląd oryginalnych i inspirujących krótkich fryzur ślubnych. Niech nasza galeria Cię zainspiruje!
 

Urok krótkich włosów – fryzury ślubne