Kobieta z fryzurą ślubną z rozpuszczonych włosów
Stylizacja | Fryzury ślubne

Punkowo na ślubnym kobiercu

Punkowy styl przesuwa granice i z impetem wkracza w świat mody ślubnej. Nowoczesna panna młoda stawia na naturalność i charakter - nosi niewyszukane fryzury, z którymi kontrastują słodkie, zwiewne suknie i makijaż typu smokey eye. Zestawienie ze sobą różnorodnych elementów stylizacji to alterantywa dla tradycyjnych, gładkich i romantycznych upięć.

 

Panny młode nie muszą ograniczać się do konwencjonalnych stylizacji. Trendy fryzjerskie co roku zachęcają do eksponowania własnego stylu, wyróżnienia się, wyjścia poza ślubny schemat i dania kroku w stronę nowoczesności. W naszej fotogalerii przedstawiamy trzy propozycje stylizacji dla panny młodej.

 

Swoboda na głowie

Wyjątkowe dni wymagają wyjątkowych fryzur. Współczesna panna młoda wybiera swobodnie układane fryzury, morskie fale, cieniowane długie włosy i jasne pasemka.

null

Jesienno-zimowa propozycja Very Wang dla panny młodej 2015

Wskazówki stylizacyjne: Korzystając z lokówki, ułóż na włosach delikatne fale. Piankę do włosów nałóż na suche pasma po ich ułożeniu. W ten sposób włosy będą wyglądały na mokre.

Doskonałe dodatki: Długie kolczyki czy prosty naszyjnik to przyciągające wzrok ozdoby, które wyglądają prosto i kobieco. Prostota sukienki i dodatki oraz zmierzwione włosy tworzą ciekawy kontrast.

 

Panie, które nie mają cieniowanych włosów mogą związać je w półupięcie. Wystarczy luźno zebrać włosy na wysokości uszu, skręcić i podwinąć, upinając z tyłu wsuwkami. Kilka pasm może swobodnie wymknąć się spinkom po obu stronach głowy.

Mikrogrzywka - zerwij z konwencją

W tej niekonwencjonalnej stylizacji długie, ułożone w fale włosy zaczesane są do tyłu na jedną stronę i upięte z tyłu przy szyi. Pozostałe pasma ułożone są przed przeciwległym ramieniem. Bardzo krótka grzywka kontrastuje z długimi blond włosami. Jeżeli wolisz mniejsze kontrasty, możesz wydłużyć długość grzywki.

null

Propozycja stylizacji panny młodej przedstawiona przez Verę Wang

Stylizacja: Na końcach pasm ułóż fale, nawijając je na lokówkę. Następnie pastą matującą podkreśl grzywkę. Sól morska nada włosom szorstką strukturę. Zmierzw włosy przeczesując je palcami.

Makijaż: Ta przyciągająca wzrok fryzura dobrze pasuje do tradycyjnego makijażu w naturalnych tonach beżu i brązu. Usta podkreśla czerwono brązowa szminka.

Panie, które nie chcą obcinać grzywki mogą ułożyć ją z boku w poprzek czoła i upiąć końce spinkami.

 

Modny bob i niby - undercut

Ta propozycja fryzury bob z dłuższymi i krótszymi odcinkami wydaje się bardzo ciekawa. Jeżeli chcesz utrzymać tę fryzurę tylko na chwilę lub zachować na specjalną okazję, możesz upiąć włosy, tworząc iluzję krótkich włosów.