Emmy Rossum uczesana w gładkiego koka
Stylizacja | Fryzury wieczorowe

Świąteczne fryzury na wigilię

Czy zapakowałaś już wszystkie prezenty? W szafkach stoją już smakołyki przygotowane dla rodziny i przyjaciół? Na pewno nie możesz już doczekać się chwili, kiedy wreszcie założysz specjalnie przygotowaną na święta sukienkę. A czy pomyślałaś już o świątecznej fryzurze? W naszej fotogalerii z pewnością znajdziesz wspaniałe inspiracje.

Świąteczne stroje i fryzury są częścią Bożego Narodzenia, niezależnie od tego czy spotykasz się z rodziną czy ze znajomymi. Dzięki odpowiednim produktom do stylizacji, tworzenie świątecznych fryzur na wigilię okaże się bardzo proste i szybkie, a Twoja stylizacja przetrwa przez cały wieczór.

Narzędzia przydatne przy stylizacji świątecznych fryzur

Kolor nie gra roli – loki i fale zawsze wyglądają elegancko. Z pomocą lokówki lub prostownicy nadasz włosom odpowiednią fakturę i z łatwością je ułożysz. Ułatwi to także stylizację, pozwoli utrzymać spinki i wsuwki na miejscu, a każdy element stylizacji będzie trwalszy.

Lakier do włosów (może być także mocno utrwalający) zapewnia trwałość fryzury.

Puder dodający objętości nie jest przeznaczony tylko do delikatnych włosów. Świetnie sprawdzi się także przy innych rodzajach kosmyków, którym nada teksturę i ułatwi ich układanie. To szczególnie ważne przy tworzeniu świątecznych fryzur, które muszą utrzymać się przez wiele godzin.

Odpowiednia ilość lakieru nabłyszczającego nada nawet zwykłemu upięciu świąteczny wygląd. Wosk nabłyszczający podkreśli styl glamour.

Święta to także dobra okazja do użycia ozdób i biżuterii do włosów. Ich błysk i gra światłem uraczą wszystkich.

 

W naszej fotogalerii prezentujemy fryzury gwiazd, które mogą Cię zainspirować do stworzenia własnej świątecznej fryzury.

Fotogaleria: świąteczne fryzury na Boże Narodzenie