Jennifer Lawrence z krótkimi włosami zaczesanymi do tyłu
Stylizacja | Fryzury wieczorowe z krótkich włosów

Sprężyste włosy i gładki profil

Niedługa, zgrabna fryzura odsłaniająca piękno twarzy doskonale sprawdza się na wielkich imprezach. Zobacz, jak Jennifer Lawrence, Charlize Theron i inne gwiazdy stylizują swoje krótkie, sprężyste włosy, zachowując ich równy profil.

Jennifer Lawrence, podobnie jak inne gwiazdy lubujące się w krótkich fryzurach damskich, ceni nowoczesny wygląd włosów. Ich styl można modyfikować, dopasowując go do indywidualnych preferencji. Charlize Theron w atrakcyjny sposób układa retro loki, a Portia de Rossi dba o objętość włosów. Tilda Swinton stylizuje włosy na wiele sposobów, na przykład z ułożoną do tyłu grzywką.

one dam image
Charlize Theron (po lewej), Portia de Rossi (w centrum) i Tilda Swinton (po prawej) – w ich stylizacjach włosy zachowują sprężystość na szczycie głowy i gładki profil po bokach

Makijaż i stylizacja


Wszystkie trzy aktorki, wybierając makijaż i stroje, postawiły na odcienie beżu i brązu. Te kolory pasują do nich najlepiej. Różana szminka stawia delikatny akcent kolorystyczny.

 

Stylizacja: Włosy u nasady spryskaj lakierem dodającym objętości. Następnie wysusz włosy zaczesując je do tyłu. Lekko natapiruj pasma na szczycie głowy. Niewielką ilość żelu rozetrzyj w dłoniach i nałóż po bokach. Całość utrwal lakierem.

Wyżej znaczy lepiej

Modern Short Hairstyles

Piosenkarka Alicia Keys prezentuje wariację na temat tej stylizacji z elementem undercut. Fryzura ta dodaje jej większej zadziorności. Włosy po bokach są wygolone, co ułatwia ich stylizację. Wierzchnia warstwa włosów jest znacznie dłuższa, a pasma układają się w loki.

Po lewej: Alicia Keys wygoliła włosy po bokach, zostawiając dłuższą warstwę wierzchnią, którą uniosła w górę.