Modelka z upięciem z ciemnych włosów i falą na czole
Stylizacja | Fryzury ze średniej długości włosów

Mierz wysoko – fryzury wieczorowe z włosów średniej długości

Włosy do ramion można układać na wiele sposobów. W fotogalerii prezentujemy różne rodzaje fryzur wieczorowych z włosów półdługich. Dzięki naszym wskazówkom, Twoje upięcia utrzymają swój styl i urok przez cały dzień bądź wieczór.

Szeroki wybór fryzur wieczorowych z włosów do ramion jest jednym z wielu argumentów za tym, by zdecydować się właśnie na tę długość włosów. Jest ona wystarczająca, by wykonać większość upięć. Choć szczególnie dobrze sprawdzą się w tym przypadku te proste, wykonane w domu, szykowne fryzury na pewno wzbudzą podziw i zainteresowanie. Krótkie pasma włosów nadają lekkości i łagodności poważnym stylizacjom.

Wskazówki stylizacyjne: kok Rooney Mary

Jeżeli masz włosy średniej długości i nosisz je zazwyczaj jako modny bob lub układasz na nich fale, podczas uroczystych okazji możesz zdecydować się na nieco inną stylizację. Fryzura wieczorowa z włosów średniej długości Rooney Mary udowadnia, że jeden element fryzury - w tym przypadku pasmo upięte z przodu głowy w kształcie podkowy- może nadać wyjątkowy smaczek tradycyjnemu upięciu. Jeżeli chcesz stworzyć własną wersję tej stylizacji, skorzystaj z naszych wskazówek.

Narzędzia stylizacyjne: Grzebień, lakier nabłyszczający, żel do włosów, gumka, wsuwki, lakier

  • Rozczesz włosy i spryskaj lakierem nabłyszczającym
  • Grzebieniem wydziel pasmo włosów nad czołem. Przedziałki powinny tworzyć trójkąt zbierający się w centralnym punkcie nad czołem.
  • Nałóż niewielką ilość żelu do włosów, który ułatwi stylizację.
  • Włosy zbierz z tyłu głowy w kok. Ułóż wydzielone pasmo w kształt podkowy. Koniec upnij wsuwką.
  • Fryzurę utrwal lakierem do włosów.

 

W naszej fotogalerii prezentujemy inne, niemniej ciekawe fryzury wieczorowe dla włosów średnich wraz ze wskazówkami ich wykonania.

 

Fotogaleria: Fryzury wieczorowe z włosów do ramion