Kobieta z fryzurą bob
Stylizacja | Fryzury ze średniej długości włosów

Złoty środek: fryzury do ramion

Włosy średniej długości można modelować na wiele sposobów. Mogą być stopniowane, stylizowane na fryzury o dużej objętości, gładkie lub falowane. Sprawdź, być może jeden z pomysłów gwiazd na fryzurę ze średnich włosów przypadnie do gustu także Tobie.

Fryzura do ramion

Fryzura do ramion doda charakteru każdej kobiecie.

Tylko nielicznym udaje się zapuścić naprawdę długie włosy. Znacznie mniej wysiłku wymaga uzyskanie i utrzymanie włosów średniej długości, sięgających brody czy obojczyka. Taka długość pasuje większości kobiet, gdyż pasma włosów okalają twarz. Ponadto fryzura do ramion daje wiele możliwości stylizacyjnych. Włosy można łatwo dopasować do indywidualnych preferencji, stylu, osobowości, a w przeciwieństwie do krótkich włosów nie wymagają one tak częstego podcinania.

Najlepsza pielęgnacja włosów średniej długości

Przy fryzurach ze średnich włosów mogą pojawić się rozdwojone końcówki, dlatego niezbędna jest ich odpowiednia pielęgnacja. Specjalne fluidy na końcówki włosów będą świetnym sposobem na ich zabezpieczenie. Regularne podcinanie także pozwoli utrzymać średnie fryzury w ryzach, definiując ostateczny, pożądany look.

Wskazówki stylizacyjne dla fryzur do ramion

Kendall Jenner

Delikatnie wycieniowana fryzura do ramion Kendall Jenner to doskonała opcja stylizacyjna dla kobiet o falowanych włosach, które chcą nadać im lekkości i odrobiny objętości.

W ramach średnich fryzur dla grubych włosów warto przetestować cieniowanie. Włosy o zróżnicowanej długości optycznie zmniejszą ciężar fryzury, sprawiając, że końcówki będą ładnie układać się na ramionach. Cieniowanie powinno tworzyć harmonijna linię. Dodatkowa wskazówka: długa grzywka nadaje fryzurze charakterystyczny, zadziorny styl.

 

Geometryczne stylizacje doskonale prezentują się na delikatnych włosach o średniej długości. Takie fryzury ze średnich włosów dają wiele możliwości. Można eksperymentować z grzywką. Należy jednak unikać postrzępionych końców. Wskazówka stylizacyjna: Lekkie fale nadają uczesaniu dodatkową objętość.

 

Niezależnie od struktury Twoich włosów, średnie fryzury możesz stylizować w modny wob – czyli bob wykonany na układających się w fale włosach. Jeśli masz ochotę na drobną zmianę długości, loki uniosą włosy, znacznie skracając długość fryzury do ramion. 

 

Wosk zapewnia połysk, sprężystość i trwałość, dlatego jest idealnym preparatem stylizacyjnym podczas tworzenia fryzur z włosów do ramion. Można używać go do podkreślenia zarówno pojedynczych pasm, fal, jak również grzywki czy końcówek włosów. Fryzura ze średnich włosów nabierze połysku po rozprowadzeniu na jej powierzchni wosku.

 

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii gwiazd, które noszą wyjątkowo atrakcyjne, fryzury do ramion.

Galeria: fryzury z włosów do ramion