Jessica Biel z falowanymi włosami
Stylizacja | Fryzury z rozpuszczonych włosów

Swobodne fale: fryzura à la Jessica Biel

Styl aktorki Jessiki Biel można opisać jako elegancki, kobiecy, naturalny i prosty. Na wielkich imprezach zawsze przyciąga uwagę swoim wyglądem. Jej swobodnie układające się falowane włosy to fryzura, która bez wątpienia przykuwa wzrok i sprawia, że cała stylizacja staje się niesamowicie kobieca.

Połączenie nienagannej urody, talentu i wyczucia stylu pomogło Jessice Biel rozwinąć jej karierę. Na okładkach gazet znalazła się w wieku 14 lat - znacznie wcześniej, zanim jeszcze stała się żoną znanego łamacza serc, Justina Timberlake’a, zabłysnęła rolą Mary Camden w serialu „Siódme niebo”. Mogła się nieco znudzić rolą wygładzonej bohaterki, dlatego w wieku 17 lat pozowała do zdjęć dla magazynu w sesji, które na ogół na długo pozbawiają modelki ról dobrych i grzecznych bohaterek. Producenci „Siódmego nieba” pożegnali się wkrótce z Biel. Po chwili przerwy od zgiełku fleszy, wróciła na plan. Jednak ta przerwa nie wpłynęła korzystnie na karierę Biel. Mimo to aktorce udało się z sukcesem pojawić na dużym ekranie.

Fale: fryzura Jessiki Biel krok po kroku

Jessica Biel z pewnością nauczyła się tego, jak należy się prezentować i świetnie radzi sobie na czerwonym dywanie. Jej swobodnie układające się fryzury z falowanych włosów wyglądają modnie i pasują do stylu aktorki. Pokazujemy, jak samodzielnie stworzyć fale i fryzury inspirowane gwiazdą.

 

  1. Umyj włosy szamponem, lekko podsusz, zwieszając głowę w dół. Dzięki temu fryzura nabierze objętości. Włosy powinny pozostać wilgotne.
  2. Niewielką ilość soli morskiej rozetrzyj w dłoniach, a następnie nałóż na końce wilgotnych włosów. Nie nakładaj produktu blisko nasady włosów, by ich nie obciążyć i nie pozbawić fryzury objętości.
  3. Włosy podziel na kilka pasm i zwiń. Upnij spinkami.
  4. Pozwól włosom całkowicie wyschnąć. (Możesz podsuszyć je suszarką, żeby przyspieszyć efekt). Spinki wyjmij z włosów i rozwiń pasma. Dla uzyskania optymalnego efektu możesz użyć lokówki.
  5. Tak stworzoną fryzurę z falowanych włosów utrwal na koniec lakierem do włosów.

Trzy stylizacje Jessiki Biel: fale i fryzury na bok

Jessica Biel powiedziała kiedyś: “Kiedy jestem na czerwonym dywanie, gram. Jak tylko znajdę się w domu, lubię rozczochrać włosy i ułożyć je w codzienną fryzurę z falowanych włosów. Tym razem zrobiła to, przygotowując się na występ na czerwonym dywanie. Biel często dobiera fryzury z grzywką, która podkreśla jej piękną twarz. Zaczesana na bok przez czoło grzywka wygląda wyjątkowo kobieco. Wygładzone z tyłu włosy nadają stylizacji elegancki ton. Ciekawa biżuteria zabawnie kontrastuje z niemal surową gładką stylizacją. Ten kontrast i artystyczny makijaż uwydatniają kilka cech urody Jessiki Biel. Bez względu na to, czy zdecyduje się ona na lekki nieład fal, fryzurę z zaczesanymi nad czołem włosami czy może grzywkę na bok, doskonale wie jak eksponować swoje atuty, dodając sobie uroku.

one dam image
Nie tylko fale! Fryzury, w których gustuje Jessica Biel łączą czekoladowy odcień brązu i łagodne linie grzywki.